Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

Щ 2115

ЕР9П 63

ЕР2-636

Bullet Train

ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод"

Ми дорожимо своєю репутацією надійного партнера і готові розглянути пропозиції щодо співробітництво на взаємовигідних умовах. 

Прес-реліз

КЕВРЗ працює прозоро і не бере участі в схемах із фіктивними підприємствами

ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» (засновано ПАТ «Українська залізниця») працює прозоро і не бере участі в схемах із фіктивними підприємствами, а інформація про нібито розкрадання посадовими особами коштів компанії не відповідає дійсності.

13 липня слідчі ГСУ Генпрокуратури і співробітники Управління захисту економіки Нацполіції провели обшуки в приміщеннях заводу і у посадових осіб підприємства в рамках розслідування провадження про нібито «присвоєння» ними коштів на суму 113 млн грн. через співпрацю із «фіктивними фірмами», а також через завищення вартості кінцевої продукції на 40-80%. Відповідну інформацію розповсюдила прес-служба Нацполіції.

Інформація від поліції є неповною, тому вважаємо за необхідне додати наступне.

  1. Фірми, із якими співпрацює ПрАТ «КЕВРЗ», не є фіктивними. Протягом останніх 15 років ПрАТ «КЕВРЗ» працює із низкою постачальників, які на конкурсній основі забезпечують компанію комплектуючими. Серед цих постачальників є і компанія, співпраця із якою стала предметом розслідування ГПУ і Нацполіції. За умови «фіктивності» співпраці завод просто не зміг би виконувати зобов'язання перед замовниками. Однак завод працює із прибутком протягом останніх двох років, чистий прибуток підприємства тільки за перше півріччя 2017 року склав понад 8 млн грн. Це підтверджує безпідставність звинувачень у фіктивних операціях.

  2. «Привласнення коштів» на суму 113 млн грн. не могло мати місця, оскільки це вся вартість поставленої контрагентом продукції за 2015-2017 роки. Якби всі ці кошти були «присвоєні», у нашого партнера не було б підстав відвантажувати нам товар. А отже завод знову-таки не зміг би виконувати зобов'язань перед замовниками
  3. Звинувачення у завищенні вартості кінцевої продукції як способі виведення коштів, також є безпідставним, оскільки закупівля комплектуючих проводиться на публічному електронному майданчику SmartTender. Завдяки цьому, зокрема, завод і став прибутковим протягом останніх двох років.

Крім того кінцева продукція поставляється комерційним замовникам за ринковими цінами, відповідно, завищення реальної вартості комплектуючих зробило б продукцію ПрАТ «КЕВРЗ» неконкурентоспроможною. А значить, прибуткова діяльність була б неможливою.

Ми також відзначаємо, що фотографії, якими прес-служба Національної поліції проілюструвала інформацію про обшуки, пов'язані з провадженням, і які потім були продубльовані в ЗМІ, не мають відношення до ПрАТ «КЕВРЗ».

ПрАТ «КЕВРЗ» буде максимально співпрацювати зі слідством, надаючи всі необхідні документи і матеріали про свою роботу. Оскільки підприємство працює прозоро і без використання будь-яких схем, нам нема чого приховувати від поліції і прокуратури.

Законність провадження буде оскаржена в судовому порядку в рамках правового поля.
Ми також просимо ЗМІ об'єктивно підходити до висвітлення роботи компанії і готові надавати всю необхідну інформацію.

Прес-служба ПрАТ «КЕВРЗ»

Тут ви можете ознайомитись з атестатами та сертифікатами Київського електровагоноремонтного заводу.

Дивитись

ЕЛЕКТРОАПАРАТНИЙ ЦЕХ

Електроапаратний цех був створений у 1969 році. Здійснює капітальний ремонт електроапаратури електропоїздів усіх серій ЕР, ЕД, ЕТ, ЕПЛ та причіпних вагонів дизель-поїздів серії ДПЛ, ДТЛ.

Дивитись

Наші партнери