Акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

Антикорупційна політика

Зворотній зв’язок 

Уповноважений з антикорупційної діяльності 

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Адреса: 03049 ,м.Київ вул. Ползунова 2 

Тел. +38(044)245-42-67 («гаряча» лінія) 

Особистий прийом громадян та працівників, що належить до компетенції уповноваженого з антикорупційної діяльності-щовівторка з 11 год.30 хв. до 12 год.30 хв. 

         Роз’яснення щодо звернень, які громадяни надсилають електронною поштою

 

Шановний відвідувачу!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками та діловими партнерами ПрАТ Київського електровагоноремонтного заводу, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити на «лінію довіри» електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація на «лінію довіри» може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Товариства, як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

ЕЛЕКТРОННА ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ

Антикорупційна програма ПрАТ "КЕВРЗ"