Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

16.10
Перегляди: 2

Остапець Микола Володимирович
– слюсар-дизеліст цеху транспортного.
За професіоналізм по технічному догляду та ремонту залізничного крану. Додатково виконує роботу кранівника мостового та залізничного кранів..

Мужук Тетяна Олександрівна
– маляр ЕАЦ.
За старанне та якісне виконання завдань поставлених керівництвом цеху, дотримання вимог з охорони праці та пожежної безпеки та професійну майстерність при виконанні понаднормових завдань на 83 дільниці по фарбуванню електроапаратури електропоїзда ЕД-9М №0069.

Баран Микола Євгенович
– токар 6 розряду МЦ.
За старанне та якісне виконання завдань поставлених керівництвом цеху, дотримання вимог з охорони праці та пожежної безпеки та професійну майстерність та високі виробничі показники по виготовленню деталей для цехів заводу для ремонту лінійного обладнання та на електропоїзд ЕД-9М №0069 на механічній дільниці.

Читати більше
09.10
Перегляди: 15

Федоренко-Павелко Олена Балтівна
– маляр ЦР МВС.
За виконання понаднормових завдань по фарбуванню підвагонних вузлів та агрегатів електропоїзда ЕД-9М №0069.

Мужук Тетяна Олександрівна
– маляр ЕАЦ.
За високі виробничі показники та якісне фарбування електроапаратури електропоїзда ЕД-9М №0069.

Баран Микола Євгенович
токар 6 розряду МЦ.
За високий професіоналізм при виготовленні деталей для цехів заводу на електропоїзд ЕД-9М №0069.

Читати більше
01.10
Перегляди: 13

Федоренко-Павелко Олена Балтівна
– маляр ЦР МВС.
За виконання понаднормових завдань по фарбуванню підвагонних вузлів та агрегатів електропоїзда ЕР-2Р №7087.

Монета Алла Миколаївна
– слюсар з ремонту електроустаткування ЕАЦ.
За високі виробничі показники під час ремонту електроапаратури шаф електропоїзда ЕР-2Р №7087.

Удовика Едуард Михайлович
– токар 4 розряду КЦ.
За високий професіоналізм при приточуванні вісей під запресування колісних центрів електропоїзда ЕР-2Р №7087.

Читати більше
24.09
Перегляди: 24

Лук’яненко Інна Олександрівна
– ізолювальниця цеху електричних машин.
За професійну майстерність та високі виробничі показники по ізолюванню обмоток електричних машин електропоїзда ЕД-9М №0069 на секційній дільниці.

Андросенко Петро Іванович
– чистильник візкового цеху.
За високі виробничі показники під час зняття лако-фарбових покриттів з вагонів електропоїзда ЕД-9М №0069.

Калуцький Анатолій Петрович
– оператор верстатів з ЧПК.
За професійну майстерність та високі виробничі показники по виготовленню корпусів редукторів на електропоїзд ЕР-2Р №7087 на механічній дільниці.

Читати більше
17.09
Перегляди: 28

Рощин Валентина Цезарівна
– гальванік цеху електроапаратного.
За високу професійну майстерність та за виконання понаднормових завдань на гальванічній дільниці по нарощуванню кілець підшипників.

Гарбуз Анатолій Васильович
– столяр-верстатник РКЦ.
За якісне виконання понаднормових завдань та за високу професійну майстерність при виготовленні обрешітки та дерев’яних деталей.

Остапець Микола Володимирович
– слюсар-дизеліст цеху транспортного.
За професіоналізм по технічному догляду та ремонту залізничного крану. Додатково виконує роботу кранівника мостового та залізничного кранів.

Читати більше