Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

19.08
Перегляди: 6

Щедринський Ігор Юрійович
- шліфувальник 5 розряду ЦМ.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань при шліфуванні фланців, шестерень, валів на електропоїзд ЕР-9Є №634 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Ігонін Володимир Миколайович
- провідний інженер-технолог ВГТ.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань по технологічному супроводу робіт в ЦК і зварювальних робіт на заводі та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Довгопол Віктор Мойсейович
- слюсар з ремонту рухомого складу 5 розряду ЦРК.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань при ремонту каркасів та спинок диванів на електропоїзд ЕР-9Є №634.

Читати більше
05.08
Перегляди: 13

Лисюк Олег Андрійович
- слюсар з ремонту рухомого складу 5 розряду ЦВ.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань – якісні та в стислі терміни ремонти кузовів та несучих конструкцій на електропоїзд ЕР-9Є №634 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Білаш Валерій Миколайович
- обмотувальник електроелементів електричних машин 5 розряду ЦЕМ.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань по ремонту допоміжних машин змінного струму на електропоїзд ЕР-9Є №634 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Марчук Віталій Васильович
- слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 5 розряду ЦЕ.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань по ремонту підвагонної апаратури на електропоїзд ЕР-9Є №634.

Читати більше