Акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

08.10
Перегляди: 15

КЕВРЗ тісно співпрацює з навчальними закладами по залученню до роботи молодих фахівців та проходження учнями виробничої практики. Професійна орієнтація молоді є пріоритетним напрямком для оновлення трудового колективу товариства.

Читати більше
08.10
Перегляди: 9

За сумлінну наполегливу працю, вагомий внесок у забезпечення розвитку машинобудівної галузі, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня машинобудівника Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ірина ЧЕЧОТКА нагородила Грамотою старшого майстра контрольного І групи відділу технічного контролю ПрАТ «КЕВРЗ» Анатолія ЗУБКА.

Читати більше
01.10
Перегляди: 22

За сумлінну наполегливу працю, вагомий внесок у забезпечення розвитку машинобудівної галузі, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня машинобудівника Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ірина ЧЕЧОТКА нагородила Грамотою головного конструктора ПрАТ «КЕВРЗ» Володимира ОСТАПЕНКА.

Читати більше
01.10
Перегляди: 16

КОРЖИЛОВ Георгій Михайлович
- плавильник металу та сплавів 6 розряду цеху механічного.
За високий професіоналізм під час виробничих завдань по якісному ремонту сантехнічного обладнання електропоїзда ЕР-2Т № 7104 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

КУЧЕРЕНКО Віктор Сергійович
- слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 5 розряду цеху електроапаратного.
За високий професіоналізм по якісному збиранню плафонів та електропечей електропоїзда ЕР-2Т № 7104 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

ПОЛОВКО Олег Андрійович
- слюсар з ремонту рухомого складу 3 розряду цеху колісного.
За високий професіоналізм під час збирання та монтажу редукторів колісних пар електропоїзда ЕР-2Т № 7104 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Читати більше
07.07
Перегляди: 99

Київським електровагоноремонтним заводом завершено виконання капітально-відновлювального ремонту (КРП) електропоїзда серії ЕР9М. У ході ремонту на електропоїзд встановлено сучасне освітлення на базі світло діодів, електронні маршрутні покажчики та інформаційні табло в салонах, систему пожежної сигналізації та аерозольного пожежогасіння, охоронну сигналізацією.

Читати більше