Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

15.10
Перегляди: 6

Монета Алла Миколаївна
- слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 5 розряду ЦЕ.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих по ремонту шафної електроапаратури на електропоїзд ЕР-2Р №7035 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Приходько Олександр Миколайович
- електрозварник ручного зварювання 5 розряду ЦЕМ.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань по бандажуванню якорів та зварюванню колекторів тягових двигунів для електропоїзда ЕР-2Р №7035 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Савченко Іван Олександрович
- столяр 5 розряду ЦРМС.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань по виконанню столярних робіт на електропоїзді ЕР-2Р №7035 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Читати більше
08.10
Перегляди: 9

Щедринський Ігор Юрійович
- шліфувальник 5 розряду ЦМ.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих при шліфуванні фланців, шестерень, валів на електропоїзд ЕР-2Р №7035 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Рудик Андрій Михайлович
- провідний інженер-технолог ВГТ.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань по технологічному супроводу робіт і розробку норм витрат матеріалів на ремонт електропоїздів та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Гайдучок Григорій Васильович
- бляхар 5 розряду ЦРК.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих при виготовленні кришок в кабіну машиніста та деталей на електропоїзд ЕР-2Р №7035.

Читати більше
30.09
Перегляди: 30

Орешич Андрій Михайлович
- слюсар з ремонту рухомого складу 5 розряду ЦВ.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань по ремонту запасних частин та деталей на візки електропоїзд ЕР-2Р №7035 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Яковишин Тарас Миколайович
- слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 5 розряду ЦЕМ.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань по ремонту допоміжних машин для електропоїзда ЕР-2Р №7035 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Женжера Володимир Володимирович
- бандажник 5 розряду ЦК.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань по приточуванню та насадженню бандажів на колісні пари для електропоїзда ЕР-2Р №7035 .

Читати більше