Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

07.07
Перегляди: 44

Київським електровагоноремонтним заводом завершено виконання капітально-відновлювального ремонту (КРП) електропоїзда серії ЕР9М. У ході ремонту на електропоїзд встановлено сучасне освітлення на базі світло діодів, електронні маршрутні покажчики та інформаційні табло в салонах, систему пожежної сигналізації та аерозольного пожежогасіння, охоронну сигналізацією.

Читати більше
06.10
Перегляди: 235

На Київському електровагоноремонтному заводі (КЕВРЗ) оголосили імена трьох кращих працівників місяця, що минув. За результатами роботи у вересні ними стали:

Читати більше
02.10
Перегляди: 177

Київський електровагоноремонтний завод (КЕВРЗ) неухильно дотримується всіх епідеміологічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України, для недопущення поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV.

Читати більше
21.09
Перегляди: 244

Київський електровагоноремонтний завод (КЕВРЗ) відремонтував електропоїзд серії ЕД-9м №100 для регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця». Оглянути оновлений поїзд та ознайомитися з виробничими потужностями заводу завітав голова правління Укрзалізниці Володимир Жмак.

Читати більше
07.09
Перегляди: 190

Вже другий місяць поспіль на Київському електровагоноремонтному заводі (КЕВРЗ) відзначають кращих працівників місяця за проявлений професіоналізм в роботі.

Читати більше