Акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

«Вірю, що все у нас буде добре...»

02 вересня 2014
Перегляди: 651

23 грудня 2014р. під Верховною Радою відбулась багатотисячна акція протесту профспілок усіх галузей. У мітингу прийняли участь і залізничники. Осторонь не було і наше підприємство. Про мітинг проінформував голова профкому Чемерис В.О.

 

Що спонукало людей вийти під Верховну Раду?

-   ця акція не могла не відбутися. Уряд не іде на діалог з профспілками, на кожному кроці порушується Конституція, порушуються права громадян. Уряд впроваджує антисоціальну політику.

Хто був присутнім на мітингу і чи багато людей?

-   як заявив один із виступаючих депутатів - близько десяти тисяч. Були представники профспілок усіх галузей, які приїхали з усіх куточків України, захистити свої конституційні права.

Чи виходили до учасників акції депутати?

-   так. Виходили депутати, як з коаліції, так із опозиції. Виступали з нашої трибуни. Було багато бійців з АТО. Це такі ж працівники, як і ми всі. Прийде час повернутися їм на свої робочі місця. І куди вони повернуться?

Чим закінчилася акція?

-   учасники мітингу ухвалили Вимоги до Кабінету Міністрів та Верховної Ради, які були вручені представниками профспілок. ( можна ознайомитися у газеті «Вісник профспілки» № 24 від 25.12.14р.). Після мітингу повинна була відбутися зустріч з Прем’ер Міністром та його заступниками, але зустріч не відбулась. В черговий раз від Уряду ніхто не з’явився. Бесіду вела Л.Сулейманова