Акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

Спортивному роду нема переводу!

09 вересня 2014
Перегляди: 802

У СЬОГОДНІШНЬОМУ НОМЕРІ В КОНКУРСІ НА ВИЗНАЧЕННЯ НАЙКРАЩОГО СПОРТСМЕНА НАШОГО ЗАВОДУ МИ ПРЕДСТАВЛЯЄМО ЗАСТУПНИКА НАЧАЛЬНИКА ТРАНСПОРТНОГО ЦЕХУ ОЛЕКСАНДРА РАХІМОВА. ОСЬ ЩО ВІН РОЗПОВІДАЄ ПРО СЕБЕ.

«Народився я у Києві, за­кінчив середню школу № 276, з 10-ти років займався футболом. До цього — руко­пашним боєм, ще у ди­тинстві став чемпіоном Киє­ва з цього виду спорту.

Серед моїх футбольних до­сягнень — гра у київському «Динамо», «Динамо-2», грав у вищій лізі за клуб Молдо­ви. Після важкої травми рік намагався відновити здоро­в’я, пробував ще грати за область, у команді «Бровари», у 1-й лізі України. Але, на жаль, травмована нога не давала мені можливості гра­ти у професійному футболі. Більше 2-х років грав у ко­манді ФК «Маестро» — це футбольний клуб артистів шоу-бізнесу, таких як Віктор Павлік, Влад Яма. В Росії ми зайняли 3-те місце серед ар­тистів. Та на одному з матчів з артистами у Луганську я знову травмувався і вже, в принципі, залишив спорт. Але я дуже вдячний футболу за те, що завдяки йому я побачив світ, зустрів багато цікавих людей. Саме спорт відваджує молодь від нездо­рових звичок, урізноманіт­нює і покращує наше життя.

На завод прийшов, тому що мені порадили батьки, які тут працюють. Тим біль­ше, що я закінчив університет залізничного транспорту. Спочатку працював майст­ром у транспортному цеху, а от уже 3-й рік — заступник начальника.

Колектив у нас дуже друж­ний, робота цікава. Мені по­добається специфіка роботи. Наш цех, як б так сказав, найбільш залізничний! Ро­бота пов’язана не тільки із заводом, а й Укрзалізницею. Це постійне спілкування, нові знайомства.

Моя дружина, до речі, теж з родини залізничників, але пішла по іншій стежці — пра­цює в рекламі.

Нашим заводчанам, особ­ливо молоді, раджу обов’яз­ково займатися спортом, бра­ти участь у наших заводсь­ких змаганнях. Спорт надає цілеспрямованості, укріплює характер, робить життя здо­ровішим та цікавішим».

На фото: Олександр Рахімов із Сергієм Ребровим