Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

Ялинка для дітей працівників заводу

05 лютого 2015
Перегляди: 473

              Яким би важким не був минулий рік, профспілкова організація заводу подбала про подарунки для дітей працівників заводу до Нового року та запрошення на Новорічну ялинку.                                                                                                                                        Заступник голови ППО А.В. Збанацький

 

              Новорічна ялинка для дітей працівників заводу відбулася у Палаці творчості дітей та юнацтва, з яким ми співпрацюємо не одне десятиріччя. На першому поверсі привітно зустрічала гостей новорічна декорація зі Сніговою королевою та оленями. Маленьким глядачам було запропоновано чудову виставу, перед якою вихованці Палацу проводи­ли розважальні програми та танцювали. Юні актори провели декілька конкурсів та змагань, в яких брали участь усі діти. Атмосфера була теплою та веселою, особливо конкурс з рукавичкою.

              Багатодітний тато Михайло Куліш (виконуючий обов'язки начальника бюро визначення обсягів ремонту) прий­шов на свято з трьома симпатичними малюками та дружиною Ганною. Старшому, Сергію, сім років і він вже наглядав за маленькими дворічними братиком Георгієм та сестричкою Єлизаветою, що почувалася дуже добре та навіть уявила себе маленькою акторкою, весь час пориваючись на сцену і кружляючи у гарній червоній сукні.