Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

У 2016 році ПАТ «Укрзалізниця» відремонтувала майже 1000 км колій

09 серпня 2016
Перегляди: 234

ПАТ «Укрзалізниця» у 2016 році відремонтувала 990 км колій, у тому числі повністю реконструювала 113,3 км. Реконструкція колії – найскладніший вид ремонту, який включає в себе комплексну модернізацію колії та дозволяє покращити технічний стан залізничної інфраструктури, забезпечити безпеку руху поїздів і збільшити пропускну спроможність магістралей.

Крім того, капітальним ремонтом оновлено 183,6 км колій, середній ремонт виконано на 396,2 км колій, а комплексно-оздоровчий – на 297,7 км.

Також працівники колійного господарства замінили на нові 104 комплекти стрілочних переводів, 71 стрілочний перевід замінено відремонтованими старопридатними і було оздоровлено середнім ремонтом 371 стрілочний перевід.

Колійні роботи тривають. Капітальний ремонт залізничних колій виконується на дільницях Ясиня – Рахів, Бірки-Великі – Скалат Львівської залізниці; Попелюхи – Кодима, Кремидівка – Кулиндорове Одеської залізниці; Крути – Ніжин, Кам’янець-Подільський – Ларга Південно-Західної залізниці; Старовірівка – Прокопівка та на станціях Кременчук, Куп’янськ-Сортувальний Південної залізниці.

Середній та комплексно-оздоровчий ремонти залізничники виконують на основних напрямках пасажирського руху поїздів: Київ – Зернове, Київ – Дніпропетровськ.