Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

Перемогу в ІХ Спартакіаді серед залізничників виборола команда регіональної філії «Донецька залізниця»

10 серпня 2016
Перегляди: 377

7 серпня у Харкові визначили переможців ІХ Спартакіада серед залізничників. Фінальні змагання тривали з 5 серпня на базі структурного підрозділу "Фізкультурно-спортивний клуб "Локомотив" ім. Героя України Г.Кірпи" регіональної філії "Південна залізниця". Золото у загальнокомандному заліку дісталося команді регіональної філії «Донецька залізниця», срібло вибороли залізничники Південної магістралі, бронзу – Південно-Західної.

Упродовж трьох днів фіналісти -залізничники з усіх куточків України змагалися у семи видах спорту, даруючи вболівальникам яскраві емоції від напруженої і видовищної боротьби . У загальнокомандному заліку команда регіональної філії «Донецька залізниця» здобула 189 балів, регіональної філії «Південна залізниця» - 188 балів, регіональної філії «Південно-Західна залізниця» - 185 балів.

Довідка

Переможці та призери спартакіади отримали дипломи, медалі та кубки, а її талісманом став герой-машиніст Микола Патуз, якого вигадав першокласник Іван Нікітенко з смт. Новгородське (Донецька обл.) під час конкурсу дитячого малюнка, який проводився ПАТ «Укрзалізниця» до Дня захисту дітей.

Спартакіада присвячена 70-річчю з дня народження Героя України Георгія Кірпи. Змагання тривали з 25 травня по 7 серпня 2016 року. Перший етап відбувся в дирекціях залізничних перевезень, другий – у регіональних філіях серед переможців першого етапу.