Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

Найкращі працівники ПрАТ «КЕВРЗ» за період з 8 по 14 жовтня 2018 року

16 жовтня 2018
Перегляди: 40

Остапець Микола Володимирович
– слюсар-дизеліст цеху транспортного.
За професіоналізм по технічному догляду та ремонту залізничного крану. Додатково виконує роботу кранівника мостового та залізничного кранів..

Мужук Тетяна Олександрівна
– маляр ЕАЦ.
За старанне та якісне виконання завдань поставлених керівництвом цеху, дотримання вимог з охорони праці та пожежної безпеки та професійну майстерність при виконанні понаднормових завдань на 83 дільниці по фарбуванню електроапаратури електропоїзда ЕД-9М №0069.

Баран Микола Євгенович
– токар 6 розряду МЦ.
За старанне та якісне виконання завдань поставлених керівництвом цеху, дотримання вимог з охорони праці та пожежної безпеки та професійну майстерність та високі виробничі показники по виготовленню деталей для цехів заводу для ремонту лінійного обладнання та на електропоїзд ЕД-9М №0069 на механічній дільниці.

16 жовтня 2018 року о 11:30 годині відбулось урочисте привітання працівників, визначених «найкращим працівником тижня» в присутності Адміністрації Товариства та працівників, визначених найкращими, а також керівників цих працівників. Їх фотографії були розміщенні на стенді відзнаки Товариства, та на їхню честь біля стенду відзнаки було піднято прапор Товариства. Мужук Тетяна Олександрівна і Баран Микола Євгенович були відзначені повторно в цьому місяці, а Остапець Микола Володимирович в минулому місяці.

Фотографії з урочистого нагородження завантажити тут.