Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

Найкращі працівники ПрАТ «КЕВРЗ» за період з 26 листопада по 2 грудня 2018 року

03 грудня 2018
Перегляди: 42

Сиротін Юрій Павлович
- водій автотранспортних засобів ТЦ.
За старанне та якісне виконання завдань поставлених керівництвом цеху, дотримання вимог з охорони праці та пожежної безпеки, професійну майстерність при виконанні понаднормових завдань - якісне керування автотранспортними засобами без порушень правил дорожнього руху та підтримання в належному санітарному та технічному стані автомобіля.

Легеда Максим Григорович
– гальванік 2 розряду ЕАЦ.
За старанне та якісне виконання завдань поставлених керівництвом цеху, дотримання вимог з охорони праці, пожежної безпеки та професійну майстерність при виконанні понаднормових завдань на гальванічній дільниці по нанесенню порошково-полімерного покриття на деталі металевих спусків електропоїзда ЕР-2Т №7249.

Гордієнко Володимир Петрович
- столяр 3 розряду ВЦ.
За високий професіоналізм, якісне та вчасне розбирання вагонів електропоїзда ЕР-9Є №653.

3 грудня 2018 року о 11:30 годині відбулось урочисте привітання працівників, визначених «найкращим працівником тижня» в присутності Адміністрації Товариства та працівників, визначених найкращими, а також керівників цих працівників. Їх фотографії були розміщенні на стенді відзнаки Товариства, та на їхню честь біля стенду відзнаки було піднято прапор Товариства.

Фотографії з урочистого нагородження завантажити тут.