Акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

Найкращі працівники ПрАТ «КЕВРЗ» за період з 09.12.19 по 15.12.19

18 грудня 2019
Перегляди: 300

Брайко Ніна Михайлівна
- маляр 6 розряду ЦРМ.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань по ремонту побутових приміщень заводу та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Плясецький В’ячеслав Васильович
- начальник бюро ВГТ.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань по розробці, освоєнню та впровадженню модернізацій в виробництво по ремонту електропоїзда ЕР-9М №388 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Ознамець Людмила Петрівна
- токар 5 розряду ЦМ.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань по виготовленню деталей для цехів заводу на електропоїзд ЕР-9М №388 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

16.12.2019 року об 11:30 відбулось урочисте привітання найкращих працівників за період з 09.12. по 15.12.19. Фотографії працівників, які, завдяки високому професіоналізму та зразковому виконанню своїх функціональних обов`язків, були визнані найкращими, занесені на стенд відзнаки Товариства, також, на їхню честь піднято державний прапор. Урочисте привітання пройшло за участі найкращих працівників тижня, їхніх начальників, колег та адміністрації Товариства.
Дякуємо нашим працівникам за їхню майстерність, завзятість, наполегливу та сумлінну працю!

Фотографії з урочистого нагородження завантажити тут.