Акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

Найкращі працівники ПрАТ «КЕВРЗ» за період з 16.12.19 по 22.12.19

23 грудня 2019
Перегляди: 214

Карнюхина Павліна Іванівна
- машиніст крану 5 розряду ЦК.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань та забезпечення ритмічних робіт працівників дільниць цеху по ремонту колісних пар на електропоїзд ЕР-9М №388 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Бабюк Сергій Володимирович
- столяр 5 розряду ЦРК.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань по виготовленню пластикових панелей на електропоїзд ЕР-9М №509 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Продай Роман Ігоревич
- слюсар з ремонту рухомого складу 4 розряду ЦРМС.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань при встановленні шаф та вентиляційних коробів на електропоїзді ЕР-9М №388 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

23.12.2019 року об 11:30 відбулось урочисте привітання найкращих працівників за період з 16.12. по 22.12.19. Фотографії працівників, які, завдяки високому професіоналізму та зразковому виконанню своїх функціональних обов`язків, були визнані найкращими, занесені на стенд відзнаки Товариства, також, на їхню честь піднято державний прапор. Урочисте привітання пройшло за участі найкращих працівників тижня, їхніх начальників, колег та адміністрації Товариства.
Дякуємо нашим працівникам за їхню майстерність, завзятість, наполегливу та сумлінну працю!