Акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

Найкращі працівники ПрАТ «КЕВРЗ» за період з 06.01.20 по 12.01.20

14 січня 2020
Перегляди: 293

Сабадин Андрій Володимирович
-токар 5 розряду ЦК.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань по розточуванню бандажів на колісні пари для електропоїзда ЕР-9М №509 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Загребельний Вадим Валентинович
- газорізальник 4 розряду ЦВ.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань по газорізальним роботам при розбиранні вагонів електропоїзда ЕР-9М №549 та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

Лебединець Олена Аркадіївна
- провідний інженер ВОПМП.
За високий професіоналізм під час виконання виробничих завдань, своєчасне надання статистичних звітів, 1-ПВ, УТО та зразкове виконання своїх функціональних обов’язків.

13.01.2020 року об 11:30 відбулось урочисте привітання найкращих працівників за період з 06.01. по 12.01.20. Фотографії працівників, які, завдяки високому професіоналізму та зразковому виконанню своїх функціональних обов`язків, були визнані найкращими, занесені на стенд відзнаки Товариства, також, на їхню честь піднято державний прапор. Урочисте привітання пройшло за участі найкращих працівників тижня, їхніх начальників, колег та адміністрації Товариства.
Дякуємо нашим працівникам за їхню майстерність, завзятість, наполегливу та сумлінну працю!

Фотографії з урочистого нагородження завантажити тут.