Акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

Новий керівник КЕВРЗ приступив до виконання своїх посадових обов’язків

13 липня 2020
Перегляди: 326

Новий керівник ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» приступив до виконання своїх посадових обов’язків. Рішення про зміну керівника прийняла 17 червня 2020 року наглядова рада заводу у результаті виявлення численних порушень у звіті екс-керівництва за перший квартал 2020 року.

Зокрема, завод перевищив на 7 млн грн планові витрати на закупівлю запчастин для ремонту електропоїздів. При цьому вартість комплектуючих цьогоріч не зростала, а за деякими позиціями ціни навіть знизилися. Крім того, численні порушення у діяльності КЕВРЗ виявила раніше Державна аудиторська служба України.

Зміна керівника ПрАТ «КЕВРЗ» зареєстрована в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Нагадаємо, 18 червня на завод не було допущено члена наглядової ради Укрзалізниці для представлення колективу нового керівника. Цей факт був зафіксований правоохоронними органами.

Наразі новий керівник підприємства Роман Желізняк ознайомлюється зі станом справ заводу та вже найближчим часом має представити концепцію його розвитку. Зокрема, перед керівником поставлене завдання збільшити обсяги господарської діяльності та підвищити рівень заробітної плати працівників, зберегти робочі місця, підвищити фінансову ефективність заводу та припинити зловживання у господарської діяльності.

Для недопущення розкрадання майна заводу, збереження документації, за наявного корпоративного конфлікту, була забезпечена охорона території залученою ліцензованою охоронною компанією та воєнізованою охороною Укрзалізниці.

Крім того, Укрзалізниця має намір звернутися до Державної аудиторської служби України для проведення повторного комплексного аудиту цього підрозділу компанії.

Нагадаємо, що Служба безпеки України підозрює колишніх керівників заводу у зловживаннях під час закупівлі запчастин для рухомого складу.

Довідково: Роман Желізняк має залізничну освіту – закінчив Українську державну академію залізничного транспорту. Працює у залізничній галузі з 2004 року. Останнє місце роботи - начальник ВСП «Черкаський колійний ремонтно-механічний завод» філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин».