Акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

КЕВРЗ відремонтував електропоїзд для Південної залізниці

11 серпня 2020
Перегляди: 237

 

Київський електровагоноремонтний завод (КЕВРЗ) завершив виконання капітально-відновлювального ремонту (КРП) електропоїзда серії ЕР2Т регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця». 10 серпня поїзд у складі восьми вагонів було відправлено з випробувального полігону заводу у Києві до замовника – в депо Харків.

 

У ході ремонту на електропоїзд встановлений сучасний прожектор, а також сигнальні та буферні вогні на діодній основі. Це гарантує безпечність руху та покращує видимість огляду шляху локомотивними бригадами. Оновлено та пофарбовано сучасними лако-фарбувальними матеріалами кузова вагонів. Для комфорту пасажирів в вагонах замінені сидіння: в чотирьох вагонах вони виконанні з дерева, а в інших чотирьох – встановлені м’які дивани. Всі вагони оснащені відремонтованими вікнами, поличками для речей, а також модернізованими санвузлами.

Це перший електропоїзд, який завод відремонтував для Південної залізниці в цьому році. Проведення капітально-відновлювального ремонту дозволяє подовжити строк його експлуатації до 50 років. І це за умови, що електропоїзд буде проходити планові капітальні ремонти першого та другого об’ємів вчасно. Перший такий плановий ремонт має бути проведений орієнтовно через сім років.

На даний час на ремонті в КЕВРЗ знаходяться три електропоїзда. Зокрема, це електропоїзд серії ЕД Південно-Західної залізниці, який складається з восьми вагонів. По ньому виконується ремонт 2-го обсягу (КР-2) і роботи знаходяться вже на завершальний стадії. Два інших електропоїзда (серія ЕР) мають по 10 вагонів кожен і зайшли під виконання капітально-відновлювального ремонту. Один належить Одеській залізниці, інший – Придніпровській.