Акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

КЕВРЗ суворо дотримується рекомендацій з профілактики та недопущення розповсюдження коронавірусу

02 жовтня 2020
Перегляди: 238

Київський електровагоноремонтний завод (КЕВРЗ) неухильно дотримується всіх епідеміологічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України, для недопущення поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV.

В умовах коли кожного дня фіксується антирекорд в кількості нових хворих по Україні, працівники заводу відповідально та в повному обсязі виконують усі запобіжні заходи.

На заводі

  • працівники забезпечені засобами індивідуального захисту (масками) в достатній кількості. Маски централізовано закуплені та надані у виробничі цехи та адміністративні відділи;
  • щоранку перед початком робочого дня працівники проходять температурний скринінг на прохідній заводу;
  • працівники заходять на завод та переміщаються його територією тільки в захисних масках. На робочих місцях дистанція між працівниками становить щонайменше 1,5 м, тому там дозволено маску зняти;
  • в місцях загального користування розміщені антисептики для рук, а у вбиральнях – мийні засоби. Ці засоби гігієни також є в достатньому об’ємі і регулярно видаються начальникам цехів і відділів для забезпечення ними усіх працівників.

У гуртожитках

КЕВРЗ має два гуртожитки в м. Києві, де проживають працівники заводу та, в яких вживаються наступні протиепідеміологічні заходи:

  • біля умивальників розміщені мийні засоби, антисептики та одноразові паперові рушники;
  • на вході у гуртожитки розміщені спеціальні килими для дезінфекції підошви взуття;
  • для використаних засобів індивідуального захисту (масок) встановлені контейнери.

При підтверджені або підозрі на коронавірусну інфекцію

Якщо у працівника заводу лабораторно діагностовано коронавірусну інфекцію, він відправляється на 14-денну самоізоляцію з оформленням оплачуваного лікарняного. Повернутися на робоче місце фахівець може тільки після отримання негативного тесту методом ПЛР.

Особи, які контактували із захворівшим, відправляються на самоізоляцію і повертаються на роботу тільки за умови негативного тесту методом ПЛР.
Вартість за проходження тесту завод компенсує в повному обсязі.

Робоче місце працівника, в якого було виявлено COVID-19, дезінфікується санітарно-епідеміологічною службою. Більш детально дізнатися про те, як захистити своє та здоров’я своїх близьких від інфекції можна за допомогою інформації, розміщеної на дошках оголошень заводу та гуртожитків. На сьогоднішні шість працівників заводу хворіє на коронавірусну інфекцію. Ці співробітники знаходяться на самоізоляції та зможуть повернутися до роботи після повного одужання і отримання негативного тесту.
Бажаємо всім міцного здоров’я! Бережіть себе та дотримуйтеся вищезазначених правил.