Ковтун Руслан Миколайович
- слюсар з ремонту рухомого складу 5 розряду ЦК.
За виконання понаднормових завдань на роликово-редукторній дільниці за якісне миття та очищення деталей електропоїзд ЕР-9Є №653.
Корнієнко Юрій Костянтинович
столяр 4 розряду ЦРМС.
За високий професіоналізм, при виконанні понаднормових завдань по столярним роботам на електропоїзді ЕР-9Є №653.
Власенко Максим Петрович
- слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 5 розряду ЦЕМ.
За високу професійну майстерність при виконанні понаднормових завдань по ремонту тягових двигунів на електропоїзд ЕР-9Є №653.
Корнієнко Юрій Костянтинович
- столяр 4 розряду ЦРМС.
За високий професіоналізм, при виконанні понаднормових завдань по столярним роботам на електропоїзді ЕР-9Є №653
Легеда Максим Григорович
– гальванік 2 розряду ЕАЦ.
За високу професійну майстерність при виконанні понаднормових завдань на гальванічній дільниці по нанесенню порошково-полімерного покриття на деталі металевих спусків електропоїзда ЕР-2Т №7249.
Баран Микола Євгенович
- токаря 6 розряду МЦ.
За виконання понаднормових завдань та високий професіоналізм при виготовленні деталей для цехів заводу на електропоїзд ЕР-2Т №7249.
Степаненко Станіслав Анатолійович
– слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 5 розряду ЦЕМ.
За високу професійну майстерність при виконанні понаднормових завдань в короткі терміни та якісне виконання по ремонту тягових трансформаторів на електропоїзд ЕР-9Є №653.
Парфенюк Микола Олексійович
– токар 5 розряду ЦРМ.
За високий професіоналізм при виконанні понаднормових завдань та виготовлення деталей для ремонту обладнання заводу та нової техніки.
Бабюк Сергій Володимирович
– столяр 5 розряду ЦРК.
За високу професійну майстерність при виконанні понаднормових завдань на дільниці №37- якісне виготовлення пластикових панелей на електропоїзд ЕР-2Т №7249.
Сиротін Юрій Павлович
- водій автотранспортних засобів ТЦ.
За старанне та якісне виконання завдань поставлених керівництвом цеху, дотримання вимог з охорони праці та пожежної безпеки, професійну майстерність при виконанні понаднормових завдань - якісне керування автотранспортними засобами без порушень правил дорожнього руху та підтримання в належному санітарному та технічному стані автомобіля.
Легеда Максим Григорович
– гальванік 2 розряду ЕАЦ.
За старанне та якісне виконання завдань поставлених керівництвом цеху, дотримання вимог з охорони праці, пожежної безпеки та професійну майстерність при виконанні понаднормових завдань на гальванічній дільниці по нанесенню порошково-полімерного покриття на деталі металевих спусків електропоїзда ЕР-2Т №7249.
Гордієнко Володимир Петрович
- столяр 3 розряду ВЦ.
За високий професіоналізм, якісне та вчасне розбирання вагонів електропоїзда ЕР-9Є №653.
Гордієнко Володимир Петрович
- столяр 3 розряду ВЦ.
За високий професіоналізм, якісне та вчасне розбирання вагонів електропоїзда ЕР-9Є №653.
Кущ Микола Юхимович
– слюсар з ремонту рухомого складу 4 розряду МЦ.
За високий професіоналізм та якісний ремонт деталей на електропоїзді ЕР-9Т №747.
Горбатюк Тетяна Олександрівна
- машиніст крана ЦЕМ.
За високу професійну майстерність при забезпеченні ритмічної роботи працівників якірної дільниці .