Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

17.12
Перегляди: 47

Корнієнко Юрій Костянтинович
- столяр 4 розряду ЦРМС.
За високий професіоналізм, при виконанні понаднормових завдань по столярним роботам на електропоїзді ЕР-9Є №653

Легеда Максим Григорович
– гальванік 2 розряду ЕАЦ.
За високу професійну майстерність при виконанні понаднормових завдань на гальванічній дільниці по нанесенню порошково-полімерного покриття на деталі металевих спусків електропоїзда ЕР-2Т №7249.

Баран Микола Євгенович
- токаря 6 розряду МЦ.
За виконання понаднормових завдань та високий професіоналізм при виготовленні деталей для цехів заводу на електропоїзд ЕР-2Т №7249.

Читати більше
10.12
Перегляди: 41

Степаненко Станіслав Анатолійович
– слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 5 розряду ЦЕМ.
За високу професійну майстерність при виконанні понаднормових завдань в короткі терміни та якісне виконання по ремонту тягових трансформаторів на електропоїзд ЕР-9Є №653.

Парфенюк Микола Олексійович
– токар 5 розряду ЦРМ.
За високий професіоналізм при виконанні понаднормових завдань та виготовлення деталей для ремонту обладнання заводу та нової техніки.

Бабюк Сергій Володимирович
– столяр 5 розряду ЦРК.
За високу професійну майстерність при виконанні понаднормових завдань на дільниці №37- якісне виготовлення пластикових панелей на електропоїзд ЕР-2Т №7249.

Читати більше
03.12
Перегляди: 42

Сиротін Юрій Павлович
- водій автотранспортних засобів ТЦ.
За старанне та якісне виконання завдань поставлених керівництвом цеху, дотримання вимог з охорони праці та пожежної безпеки, професійну майстерність при виконанні понаднормових завдань - якісне керування автотранспортними засобами без порушень правил дорожнього руху та підтримання в належному санітарному та технічному стані автомобіля.

Легеда Максим Григорович
– гальванік 2 розряду ЕАЦ.
За старанне та якісне виконання завдань поставлених керівництвом цеху, дотримання вимог з охорони праці, пожежної безпеки та професійну майстерність при виконанні понаднормових завдань на гальванічній дільниці по нанесенню порошково-полімерного покриття на деталі металевих спусків електропоїзда ЕР-2Т №7249.

Гордієнко Володимир Петрович
- столяр 3 розряду ВЦ.
За високий професіоналізм, якісне та вчасне розбирання вагонів електропоїзда ЕР-9Є №653.

Читати більше
26.11
Перегляди: 47

Гордієнко Володимир Петрович
- столяр 3 розряду ВЦ.
За високий професіоналізм, якісне та вчасне розбирання вагонів електропоїзда ЕР-9Є №653.

Кущ Микола Юхимович
– слюсар з ремонту рухомого складу 4 розряду МЦ.
За високий професіоналізм та якісний ремонт деталей на електропоїзді ЕР-9Т №747.

Горбатюк Тетяна Олександрівна
- машиніст крана ЦЕМ.
За високу професійну майстерність при забезпеченні ритмічної роботи працівників якірної дільниці .

Читати більше
19.11
Перегляди: 64

Гутник Василь Григорович
- майстер ІІ групи(транспортні роботи) ТЦ.
За професійну майстерність при виконанні понаднормових завдань, якісне керівництво по виконанню змінно-добових завдань та організацію маневрових робіт, дотримання безпеки руху.

Крижалко Олексій Григорович
– слюсар 5 розряду РКЦ.
За високий професіоналізм та якісне виготовлення деталей по модернізації на електропоїзді ЕР-9Т №747.

Чехович Анатолій Мар’янович
- старший майстер контролю ВТК.
За високий професіоналізм при перевірці якості ремонту на монтажній дільниці ЦР МВС електропоїзда ЕР-9Т №747 .

Читати більше