Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця"

Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"

ВІДНОВЛЕННЯ АВАРІЙНО ПОШКОДЖЕНИХ ВАГОНІВ

Виробнича база і технологічні можливості заводу дозволяють ремонтувати кузови деформовані при аваріях та пожежах, виконувати складні модернізації.

Ремонт аварійно пошкоджених вагонів завод виконує із залученням наукових організацій та розробкою технічних рішень на подовження терміну служби. В залежності від стану несучих конструкцій кузовів вагонів також можливе виконання заміни основних його елементів із виготовленням нових.          

Очищення рами вагона від бруду. Вимірювання товщини металу основних елементів рами у місцях, визначених методикою дефектації. Інструментальний контроль прогину рами вагону в горизонтальній та вертикальній площинах. Нівелювання рами вагону в горизонтальній площині та її фіксація. Посилення рами вагона для запобігання подальшій деформації.

Вирізання пошкоджених бічних стін вагонів. Виготовлення бічних стін на спеціалізованних стапелях. Нанесення захисного покриття. Нівелювання, фіксація та приварювання бічних стін до рами вагона.

Повна заміна даху вагона з приварюванням нових дуг між бічними стінами з дотриманням вимог конструкторської документації. Контроль розташування дуг у вертикальній та горизонтальній площинах. Нанесення захисного покриття. Виготовлення та приварювання нових листів даху вагону.